راهنمای فروش فایل

واتــــرفایـــل، سایتی است جهت خرید و فروش مشارکتی انواع فایلهای دانشگاهی، پروژه، گزارش کارآموزی، طرح کارآفرینی، جزوات درسی، مقالات، کتب، آموزشی، فرمها ، نرم افزار و بطور کلی هر فایلی که قابل دانلود و در زمینه تخصصی رشته مهندسی آب (عمران آب و تمامی گرایش های مهندسی آب کشاورزی) باشد. از این طریق هم کسب درآمد می­ کنید که نتیجه آن کمک به نشر علم، دانش و تجربیات ارزشمند شما است و از طرفی کمک به رفع نیازهای هموطنان علاقه مند، چرا که مطمئنا فرد یا افراد دیگری هستند که به فایل­های شما نیاز دارند.برای فروش  و فایلهایتان و نیز بازاریابی و کسب درآمد از فروش فایلهای خود و دیگران در سایت، شما می بایست ابتدا فرم عضویت در سایت را پر کنید.

واتر فایل چطور کار می کند؟

فایل هایی که بر روی سایت قرار می گیرند دو دسته اند:

  • فایل های رایگان:

    این فایل ها توسط تیم واتر فایل و سایر کابران بر روی سایت قرار می گیرند، دانلود این فایل ها برای تمامی اعضای سایت رایگان است.

  • فایل های غیر رایگان:

    این فایل ها توسط تیم خانه آب و سایر کاربران بر روی سایت قرار می گیرند، دانلود این فایل ها تنها پس از خرید اینترنتی امکان پذیر است. (حتما فایل هایی باشند که خودتان آنها را تهیه کرده اید و به صورت رایگان در سایت های دیگر وجود ندارد.)

نحوه کسب درآمد کاربران از فروش فایل های خود:

درآمد کاربران از فروش هر فایل  %۸۰ قیمت فایل می باشد.
۲۰% قیمت فایل نیز به عنوان هزینه های ارائه خدمات سایت در نظر گرفته شده است.

در صورتی که کاربر برای افزایش فروش خود درصدی را نیز به عنوان پورسانت بازاریابی تعیین نماید، درصد مذکور به بازاریاب می رسد و از ۸۰% متعلق به کاربر کسر می گردد.

توجه: پورسانت بازاریابی در هنگام آپلود فایل قابل انتخاب و تغییر است.

مثال: فرض کنید یک کاربری فایلی را به قیمت ۱۰ هزار تومان بر رو وبسایت قرار می هد و پس از چند روز این فایل ۳ بار فروخته شود. در این صورت درآمد این کاربر بصورت زیر محاسبه می شود:

الف) بدون پورسانت بازاریابی

۲۴۰۰۰=۰٫۸*(۱۰۰۰۰*۳)

ب) با ۱۰% پورسانت بازاریابی

۲۱۰۰۰=۰٫۷*(۱۰۰۰۰*۳)

نحوه تسویه حساب:

در صورتی که درآمد شما از فروش فایل هایتان به مقدار حداقل ۲۰ هزار تومان برسد، شما می توانید از داخل پنل کاربری خود و قسمت کیف پول درخواست پرداخت درآمد خود را در سایت ثبت کنی تا درآمد شما به حساب ثبت شده در پنل کاربری واریز گردد.

تذکر:

با توجه به امکان اعتراض خریدار از محتوای فایل، مبلغ فروش هر فایل ۴۸ ساعت در حساب سایت می ماند و  بعد در حساب شما تثبیت و قابل برداشت خواهد بود.