راهنمای بازاریابی فایل

واتــــرفایـــل، سایتی است جهت خرید و فروش مشارکتی انواع فایلهای دانشگاهی، پروژه، گزارش کارآموزی، طرح کارآفرینی، جزوات درسی، مقالات، کتب، آموزشی، فرمها ، نرم افزار و بطور کلی هر فایلی که قابل دانلود و در زمینه تخصصی رشته مهندسی آب (عمران آب و تمامی گرایش های مهندسی آب کشاورزی) باشد. از این طریق هم کسب درآمد می­ کنید که نتیجه آن کمک به نشر علم، دانش و تجربیات ارزشمند شما است و از طرفی کمک به رفع نیازهای هموطنان علاقه مند، چرا که مطمئنا فرد یا افراد دیگری هستند که به فایل­های شما نیاز دارند.برای فروش  و فایلهایتان و نیز بازاریابی و کسب درآمد از فروش فایلهای خود و دیگران در سایت، شما می بایست ابتدا فرم عضویت در سایت را پر کنید.

فقط کافیست که توانایی و تخصص خود را به نمایش بگذارید.

بازاریابی و کسب درآمد

در واتـــرفایل، هر کاربر دارای کد اختصاصی بازاریابی است و اگر فردی با کد مخصوص به شما وارد سایت شود کلیه فعالیت های انجام شده (خرید فایل یا عضویت) به حساب کاربر منظور می گردد.

با معرفی و تبلیغ محصولات سایت که لینک های آنها در قسمت بازاریابی (در پنل کاربری) آمده است، با صرف مدت زمان کمی در طول روز به درآمد بالایی دست خواهید یافت.

در صورتیکه شخصی توسط لینک بازاریابی شما، محصولی را از سایت خریداری نماید، پورسانت آن محصول بلافاصله به حساب شما افزوده می شود. نرخ پورسانت ها ۱۰ الی ۶۰ درصد قیمت فایلها می باشد که توسط فروشندگان تعیین شده است.

به عنوان مثال اگر قیمت فایلی ۵۰۰۰ تومان و پورسانت بازاریابی آن ۵۰% تعیین شده باشد، در صورت فروش توسط لینک بازاریابی شما، مبلغ ۲۵۰۰ تومان بلافاصله به حساب شما افزوده می شود. شما قادرید هر محصولی را که مناسب می دانید، برای فروش بازاریابی نمایید.

فرمول محاسبه درآمد حاصل از بازاریابی فایل:

بعنوان مثال اگر پورسانت فایل ۵۰ درصد تعیین شده باشد:

قیمت فایل:                          ۵۰۰۰ تومان

سهم فروشنده(۳۰%)             ۱۵۰۰ تومان

سهم سایت (۲۰% ثابت)        ۱۰۰۰ تومان

پورسانت شما:                    ۲۵۰۰ تومان

تذکر:

با توجه به امکان اعتراض خریدار از محتوای فایل، مبلغ فروش هر فایل ۴۸ ساعت در حساب سایت می ماند و  بعد در حساب شما تثبیت و قابل برداشت خواهد بود.