راهنمای خرید فایل

خرید از واتــــرفایل، هم بصورت اینترنتی (آنلاین) و هم بصورت پرداخت کارت به کارت از طریق بانک و خودپرداز (آفلاین) امکان پذیر است.

روش اول: راهنمای خرید اینترنتی و دانلود فایل

مراحل زیر را برای خرید و دانلود دنبال کنید:

۱٫ ابتدا محصول مورد نظرتان را انتخاب کنید. اگر هنوز محصول موردنظر خود را پیدا نکرده اید، می توانید از جستجوگر سایت استفاده کنید و فایل مورد نظر خود را بیابید.

kh1

kh2

۲٫ پس از یافتن فایل موردنظر، بر روی دکمه مشاهده و خرید کلیک کنید.

سپس در قسمت خرید این فایل بر روی خرید کلیک تا فایل به سبد خرید اضافه گردد (درصورت نیاز به خرید چند فایل به طور همزمان، بایستی این مرحله را برای تمامی محصولات یا فایلها تکرار نمایید) . در نهایت بر روی دکمه پرداخت کلیک کنید تا به صفحه پرداخت منتقل شوید.

kh3

۳.  در صفحه باز شده، ایمیل و نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید تا علاوه بر نمایش لینک دانلود، فایل مربوطه همزمان به ایمیل شما نیز ارسال شود و همچنین اگر فرایند پرداخت و دانلود با مشکل مواجه شد، امکان پیگیری راحت­تر و سریع­تر انجام شود. نهایتا روی دکمه خرید کلیک بفرمایید.توجه داشته باشید که آدرس ایمیل،www ندارد.

kh4

۴٫   در این مرحله وارد درگاه پرداخت امن بانک ملت یا بانک سامان و یا درگاه غیر مستقیم آرین پال می شوید و می توانید با ” کارت همه بانک ها ” ، پرداخت را انجام دهید.

نکته مهم: هنگام انجام عملیات پرداخت، به هیچ وجه از کلید های back و forward مرورگر خود استفاده ننمایید.

همچنین با توجه به اینکه شبکه شاپرک اقدام به تهیه پروتکل امنیتی لایه باز کرده است و این شرکت نیز هم اکنون از نسخه ۳۹ و نسخه های پایین تر مرورگرهای گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس پشتیبانی نمی کند، بنابراین الزامی است که برای پرداخت وجه مرورگر شما به روز شده باشد و از آخرین نسخه مرورگرتان استفاده کنید.

عدم آپدیت (به روز بودن) مرورگر باعث می شود، به جای صفحه درگاه بانک، خطای عدم تایید خرید را مشاهده نمایید. با آپدیت نمودن مرورگرتان، می توانید از بروز تراکنش های ناموفق پیشگیری کنید و خریدتان بدون مشکل انجام می شود.

۵٫  پس از پرداخت آنلاین موفق، مجدداً به واتــــرفایل هدایت خواهید شد و لینک دانلود فایل برای شما نمایان می گردد. با کلیک بروی لینک دانلود، امکان دانلود فایل فراهم می شود و همزمان یک نسخه از فایل نیز به ایمیل شما ارسال می­ شود.
kh5

نکته۱٫ در صورتی که پس از خریدِ موفق، نیاز به دانلود مجدد فایل داشتید، می توانید با همان ایمیلی که در هنگام خرید استفاده کردید در سایت ثبت نام نموده و سپس با وارد شدن به پنل کاربری خود از قسمت خریدهای اخیر، مجددا فایل خریداری شده خود را دانلود نمایید.

نکته۲٫ در صورتی که پرداخت شما به هر دلیلی ( قطعی اینترنت، اختلال در شبکه شتاب، اختلال در سرور سایت و … ) ناموفق بود، اما وجه مربوطه از حساب بانکی شما کسر گردید، وجه کسر شده حداکثر تا ۴۸ ساعت بصورت خودکار از طرف بانک به حساب شما عودت می گردد.

نکته۳٫ هر گونه اشکال در محتوای فایل خریداری شده را حداکثر تا ۲۴ ساعت از طریق بخش تماس با ما اطلاع دهید تا شکایت شما مورد بررسی قرار گیرد .

راهنمای پرداخت آنلاین
در هنگام خرید اینترنتی اطلاعات کارت بانکی مورد نیاز جهت پرداخت آنلاین موفق عبارتند از:

–  شماره ۱۶ رقمی درج شده بر روی کارت
–  رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم کارت
–  CVV2 یا شماره شناسایی دوم (شماره درج شده در پشت یا روی کارت که معمولا ۳ یا ۴ رقمی است)
–  تاریخ انقضای کارت

لازم به توضیح است که رمز خرید اینترنتی، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاههای خود پرداز ATM وارد می نمائید متفاوت می باشد. حتی این رمز با رمز اینترنت بانک که حساب خود را از طریق اینترنت چک می کنید، نیز متفاوت است. در اکثر بانک ها زمانی که کارت خود را تحویل می گیرید، رمز خرید اینترنتی ندارید. برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی یکی از کارهای زیر را انجام دهید:

– اکثر بانک ها امکان تعریف رمز خرید اینترنتی را در دستگاههای ATM خود قرار داده­ اند. به دستگاه خودپرداز بانک خود مراجعه کنید. کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را تعریف کنید.
–  به شعبه بانک خود مراجعه و درخواست رمز خرید اینترنتی کنید

روش دوم: راهنمای خرید آفلاین (غیر اینترنتی) و دریافت فایل
در صورت عدم تمایل یا امکان پرداخت وجه بصورت اینترنتی، می توانید مبلغ مربوط به فایلهای درخواستی خود را از طریق مراجعه به بانک یا خودپرداز، به یکی از شماره حسابهای زیر (بنام فرهاد ابراهیمی) واریز فرمایید.  سپس از طریق فرم پیگیری خرید موجود در منوی بالایی سایت، کد پیگیری(پرداخت) و ایمیل خود را ارسال نمایید تا فایل مربوطه در کمتر از چند ساعت برای شما ایمیل گردد.

بانک سپه:
شماره کارت: ۹۰۴۹-۴۷۳۹-۱۰۱۰- ۵۸۹۲
شماره حساب: ۹۷۴۳۰۱۰۰۷۸۰۹

بانک ملی:
شماره کارت: ۲۸۶۶-۴۰۱۲-۵۳۳۰-۶۲۷۳
شماره حساب:  ۴۹۹۰۱۰۲۹۵۹

در صورت تمایل می توانید وجه فایل مورد نظر خود را بصورت مستقیم از طریق لینک زیر نیز به حساب سایت واریز نمایید. در بخش توضیحات، نام فایل و ایمیل خود را درج نمایید. پس از پرداخت وجه، کد پیگیری(پرداخت) را از طریق  فرم پیگیری خرید موجود در منوی بالایی سایت ارسال فرمایید.

kh6تضمین خرید

در صورتی که به هر دلیل پس از خرید فایل امکان دانلود فایل میسر نگردید و یا اینکه فایل به ایمیل شما ارسال نشد، می توانید از طریق صفحه پیگیری خرید، درخواست خود ارسال نمایید. ظرف ۲۴ ساعت درخواست شما پیگیری و فایل خریداری شده به ایمیل شما ارسال می گردد.